Kategoriler

Markalar

Bedava Kargo

Yeni ürünler

» Ürün bulunamadı

Haber bülteni

http://dogalurunler.info/494-thickbox_default/china-oel-cin-yagi-25-ml-dogal-urunler-antalya.jpg  

China Oel Çin Yagı 25 ml. Dogal Ürünler Antalya

China Oel Çin Yağı 25 ml. Doğal Ürünler

Chine Oil - Çin Yağı 25 ml.

Orijinal Almanyadan İthal Üründür.

China Oel, -Doğa Aktar birçok rahatsızlığın tedavisinde kullanılıyor. 

www.dogalurunler.co  Antalya

Detaylar

24 Stoktaki Ürün

105,00 TL

İndirimli Fiyat!

-20,00 TL

125,00 TL

AddThis Social Bookmark Button

China Oel Çin Yağı 25 ml. Doğal Ürünler

China Oel, -Doğa Aktar birçok rahatsızlığın tedavisinde kullanılıyor. Chine Oil - Çin Yağı 25 ml. www.dogalurunler.co  Antalya

ÇİN YAĞI - CHİNA OEL 25 ml

Orijinal Almanyadan İthal Üründür.

Almanya'dan ithal edilen ve nanenin bir türevinden elde edilen China Oel, birçok rahatsızlığın tedavisinde kullanılıyor. Menthae Piperiate etken maddeli olan China Oel'in en büyük özelliği doğal olması ve tüm yaş gruplarında güvenle kullanılabilmesi. Yüzde yüz doğa olarak üretildiği için hiçbir yan etkisi bulunmayan Chine Oel, aynı zamanda alo ve kimyasal madde içermediği için de bebeklerden yaşlılar, hamilelerden emziren anneye kadar herkes tarafından kullanılmakta. Son dört yıldır Almanya'da "en iyi doğal ürün" seçilen China Oel'in tarihçesi oldukça uzaklara gitmekte. Yüzyıllardır Uzakdoğu'da uygulanan bitkisel tedavilerde nane önemli bir yer tutmaktadır. Rahatlatıcı ve anestezik özelliği nedeniyle ağrılı durumlardan bulantılı durumlara kadar birçok rahatsızlıkta nane tercih edilmekte.

Mide bulantısının giderilmesinde ilk tercih olan nane, aynı zamanda sindirim ve safra salgılarını uyardığı içindir ki karminatif (gaz oluşumunu engelleyen) etkisinden dolayı gaz ve sancılı durumlarda da ilk müracaat edilen bitki olmuştur. Metal ile temas halinde ürünün etkisi azalacağından ve tadı değişeceğinden dolayı ürünün her aşaması titizlikle takip edilmekte. Nanenin özelliğini yitirmemesi için China Oel'in ana hammaddesini oluşturan menthae piperitae tek tek elle toplanmaktadır. 

FAYDALARI
Almanya'da 54 yıldır kullanılan ve şimdi Türkiye'de halkın kullanımına sunulan China Oel, Migren ve baş ağrısı başta olmak üzere diş ve dişeti rahatsızlıkları, üst solunum yolu hastalıkları, grip, nezle, öksürük, burun tıkanmaları, ses bozukluğu gibi durumlarda bir iki damla China Oel yeterli olmakta. China Oel'in etkisi yalnızca bunlarla sınırlı kalmıyor. Kas gevşetici özelliğinden dolayı sporcular tarafından tercih edilen ürün, masaj ile vücudun rahatlamasını sağlamakta. Sauna ve buhar banyolarında kullanıldığı gibi masaj sırasındada vücuda haricen uygulanan China Oel, gerilmiş sinir ve kasları gevşeterek bünyenin rahatlamasını sağlamakta.


ÇİN YAĞI  FAYDALARI

• Ağrıya sızıya China oil!

• Adale ve kas ağrılarına iyi geliyor.

• Kaşıntıyı önleyici özelliğinden dolayı böcek sokmalarında kullanılıyor.

• Kas gevşetici ve nefes açıcı özelliği var.

• Sinirleri yatıştırıyor.

• Mantar üremesini önlüyor.

• Adet görme sürecinde ağrıları dindiriyor.

• Üst solunum yolları enfeksiyonlarında kullanılıyor.

• Diş ve diş eti rahatsızlıkları ile ağız kokusunu gidermede kullanılıyor.

• Gaz söktürücü özelliği var.

• Soğuk algınlığı, grip ve nezlelerde kullanılıyor.

• Mide bulantısını önleyerek hazmı kolaylaştırıyor.


Dişiniz mi ağrıyor? Baş ağrısı ve migreniniz mi var? Mide rahatsızlığı mı çekiyorsunuz, hazım problemi mi yaşıyorsunuz? Bebeğinizin gazı hiç bitmiyor mu? Peki şu bitmeyen sızılarınız ve kas ağrılarınızdan şikâyetçi misiniz? Öksürük ve ses boğulması yaşıyor, nezle ve üst solunum yollarından şikâyet mi ediyorsunuz? İşte bütün bu sorunların çözümünde kullanabilirsiniz.

Profesyonel futbolcuların yanında ses sanatçıları da China oil kullanıyor. China Oili keşfeden bayanlar genelde çantalarında taşıyorlar. 

Sadece Türkiye'de değil, Kıbrıs ve Türk cumhuriyetlerinde de bu ürün satılıyor. Artık insanlar birbirine China oil hediye etmeye başlıyor.

Lokal anestezik özelliğinden dolayı tüm ağrılı durumlarda ağrı kesici olarak kullanılan ürünün hiçbir yan etkisi olmadığını ve yüzde yüz doğal. 

KULLANIMI
Çin Yağını ister içtiğiniz su ya da çaya karıştırılarak, isterseniz masaj yöntemiyle vücudunuza sürülerek kullanabilirsiniz.. Yalnız suya katıp ya da şekere damlatıp içerken keskin bir tada, vücudunuza sürerken biraz yakıcı bir acıya katlanmanız gerekecek.

Orijinal Almanyadan İthal Üründür.

 


Design bu Era Tech - IT Solutions