Kategoriler

Markalar

Bedava Kargo

Yeni ürünler

» Ürün bulunamadı

Haber bülteni

http://dogalurunler.info/715-thickbox_default/bal-ozlu-derinlemesine-bakim-maskesi-organik-bitkisel-doa-aktar.jpg  

BAL ÖZLÜ DERİNLEMESİNE BAKIM MASKESİ Organik Bitkisel Doğa Aktar

Mecitefendi Organik Bitkisel BAL ÖZLÜ DERİNLEMESİNE BAKIM KİL MASKESİ -Doğa Aktar 100ml.

Kuru, çatlamış ve hassas ciltlerin haftalık bakımında ideal bir üründür.

Kuru ve hassas ciltleri derinlemesine temizlerken bileşimindeki özel aktifler ile derinlemesine bakım sağlar.

Sakinleştirici - yatıştırıcı - anti-inflamatuar (iltihap giderici) etkisi  bilinen Papatya Çiçek Suyu yüksek oranda var.

Detaylar

18 Stoktaki Ürün

22,50 TL

AddThis Social Bookmark Button

BAL ÖZLÜ DERİNLEMESİNE BAKIM KİL MASKESİ 100ml

MECİTEFENDİ BAL ÖZLÜ DERİNLEMESİNE BAKIM MASKESİ kuru, çatlamış ve hassas ciltlerin haftalık bakımında ideal bir üründür. Kuru ve hassas ciltleri derinlemesine temizlerken bileşimindeki özel aktifler ile derinlemesine bakım sağlar. Bu maskenin bileşiminde; Sakinleştirici, yatıştırıcı ve anti-inflamatuar (iltihap giderici) etkisi öteden beri bilinen Papatya Çiçek Suyu yüksek oranda bulunur. İlave olarak derinlemesine ve uzun süreli nemlendirme sağlayan Bal Özü, besleyici doğal yağlar olan Kayısı Çekirdeği Yağı ve Zeytinyağı, cildi yeniden yapılandırmada Kakao Yağı, yoğun bakım için Buğday ve Badem Proteinleri ve E vitamini bulunur.

Bu özel formül hassas ve kuru ciltleri temizlerken ekstra bakım yaparak cildi sakinleştirir ve yatıştırır. Sürekli kullanımda cilt sağlıklı, ışıltılı, yumuşak bir görünüm alır.

Kullanımı; Haftada 1 kez ya da 2 kez cilde göz çevresi ve dudaklar hariç olmak üzere macun gibi orta kalınlıkta bir tabaka halinde sürülür. Maskenin kuruması için 15-25 dakika beklenir. Maske kuruduktan sonra elle kuru olarak peeling yapılarak maskenin sürterek ciltten bir miktar uzaklaşması sağlanır. Ardından suyla ve bir pamuk yardımıyla maske yüzden tamamen çıkartılır.

Kuru olarak sürterek ciltten maskeyi arındırmak bazı hassas ciltleri tahriş edebilir. Bu nedenle bu işlemin küçük bir alanda test edilmesi ve eğer rahatsızlık duyuluyorsa bir parça pamuğu ıslatarak kuru olarak sürtmeden maskenin ciltten çıkartılması önerilir.

ÖNEMLİ NOT: Eğer makyajınız varsa yüz ve göz makyajınızı temizlemek için MECİTEFENDİ ORGANİK ARGAN YAĞI CİLT VE MAKYAJ TEMİZLEME LOSYONU kullanmanız önerilir.

Gündelik Bakımda;

1-      Cildinizi gündelik kirlerden arındırmak ve gözenekleri temizlemek için MECİTEFENDİ ORGANİK ARGAN YAĞI YÜZ TEMİZLEME KÖPÜĞÜ’nü güvenle kullanabilirsiniz.

2-      Ardından arzu edilirse MECİTEFENDİ ORGANİK ARGAN YAĞI BAKIM TONİĞİ ile cildin yatışması, gözeneklerin sıkılaşması ve ekstra temizlik yapılabilir. Bu işlemi özellikle sabahları uykudan kalktıktan sonra mutlaka yapmanız önerilir. Uykudan uyandıktan sonra ciltte makyaj ya da çok ağır kir olmayacağı için MECİTEFENDİ ORGANİK ARGAN YAĞI BAKIM TONİĞİ uygulaması önerilir.

3-      Son olarak cildiniz MECİTEFENDİ ORGANİK ARGAN YAĞI DERİNLEMESİNE BAKIM KREMİ ile tanışmaya ve şımartılmaya hazırdır.

Haftalık bakımda;

1-      Cilt kir ve makyaj artıklarından arındırıldıktan sonra MECİTEFENDİ BAL ÖZLÜ DERİNLEMESİNE BAKIM MASKESİ uygulaması yapılır. Maske cilde tatbik edildikten sonra ciltte 15-25 dakika bırakılarak kuruması sağlanır. Ardından elle kuru olarak peeling yapılarak maskenin sürterek ciltten bir miktar uzaklaşması sağlanır. Ardından suyla ve bir pamuk yardımıyla maske yüzden tamamen çıkartılır.

Kuru olarak sürterek ciltten maskeyi arındırmak bazı hassas ciltleri tahriş edebilir. Bu nedenle bu işlemin küçük bir alanda test edilmesi ve eğer rahatsızlık duyuluyorsa bir parça pamuğu ıslatarak kuru olarak sürtmeden maskenin ciltten çıkartılması önerilir

2-      Maske uygulaması ardından MECİTEFENDİ ORGANİK ARGAN YAĞI BAKIM TONİĞİ tatbik edilir.

3-      Son olarak cilde MECİTEFENDİ ORGANİK ARGAN YAĞI DERİNLEMESİNE BAKIM KREMİ iyice yedirilerek kuru, çatlamış ve hassaslaşmış ciltler için bakım kürü tamamlanır.

 

 

Design bu Era Tech - IT Solutions